Jdi na obsah Jdi na menu
 


Online přenos z Dětského dne.

4. 9. 2009

Je nutné si odkaz spustit v programu internet explorer. Pak zadáte uživatelské jméno a heslo.

Uživatelské jméno: kamera

heslo: hasici

Pokud jstre členy mh2netu klikněte zde. Všichni ostatní použijte tento odkaz.

Jak se vám tento nápad líbí nám klidně napiště v komentáři :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

online přenos

(Rozárka, 7. 9. 2009 11:14)

Ahoj kucíííí hasičský, no mě se přenos líbil. Hlavně úďa a múďa. Jo, a taky se mi líbil ten krasavec jak to uváděl. Nemyslím Miloše (to zas takový krasavec není). Jooooo, už vím to byl Pik. A taky se mi líbila ta červeno-bílá, velká auta - nebyly to hasičská auta? Myslím, že jo. Jo, a taky se mi líbilo, že tam bylo hodně dětí - nebyl to náhodou dětský den? Já si to teda myslím.