Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

10. 10. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

velice pěkné stránky

(peafff, 30. 12. 2007 9:51)

Ahoj, koukal jsem na vaše stránky a jsou velice povedené.Chtel jsem vás poprosit, jestli by jste mi nemohli zaslat písen, kterou jste pouzili u videa detskeho dnu, popřípadě jestli máte i jiné hasičské, tak i ty na email peafff@centrum.cz. Děkuji a přeji štastný nový rok a mnoho úspěšných zásahů

Přání do novýho roku

(Jarda, 28. 12. 2007 18:56)

Nazdar hašouni, přeju vám do novýho roku pevný zdravý, hodně peněz, spokojený manželky, milenky a přítelkyně.Velitel ať není nevrlej, strojníkům ať to dobře kroutí, hasičům ať to dobře stříká a starosta ať vás jenom hýčká. Jarda T.

Poděkování

(Ondra, 19. 12. 2007 22:45)

Kubo díky za pozitivní ohlas na stránky.....

Pozdrav

(Filip B... www.hasicizr.estranky.cz, 10. 12. 2007 21:54)

Zdravím kolegy hašouny. Díky za gratulaci k novému autu. Solidní stránky

(Nechci se míchat do diskuze jelikož jsem tu jen tak naskok a neznám práci či problémy o kterých se tu bavíte. Ale jeden ze základních problémů který se tu dá snadno vyčíst je, že si někteří pletete pojmy JSDH a SDH. JSDH musí vyjet. SDH je jen dobrovolný spolek, ne tedy výjezdová jednotka)

Filip Brož, Hasiči Železná Ruda

Pozdrav

(Jakub Zima, 6. 12. 2007 20:24)

Velmi pěkné stránky, pochvala autorům. Jsdho Hrádek nad Nisou

zase a zase

(Petr, 5. 12. 2007 19:18)

prosím než sem zase někdo něco podobného napíše....vyhledejte si někde co znamená zkratka SDH...

musíme/nemusíme

(Ondra, 5. 12. 2007 18:59)

je pravda že to děláme dobrovolně, ale jednotky JPO 3 mají ze zákona vyslat do 10 minut od nahlášení jedno družstvo 1+3 tak to musíme v tom taky trochu je nezdá se ti??

pojmy x dojmy podruhé

(Petr, 5. 12. 2007 18:55)

Zase je tu to slůvko "MUSÍ", nějak mi stále nejde dohromady s dobrovolností, no ale co asi to mám celé popletené a prostě nemám kapacitu abych to pochopil. No a co se týče pěnez, oni se snad na náklady skládají? Jestli se nepletu tak to jde na náklady obce a ta zase dostává peníze od vlády no a ta je má od nás daňových poplatníků...takže penězi bych tu nemával. Jinak aby to nebylo chápáno jako že stojím v totální opozici, to ne, jen mi vadí když si stále někdo plete pojmy s dojmy....howg

SDH

(Mirka, 5. 12. 2007 10:55)

Vlasto,u nás je zřízena JPO 3 - což je trochu jiné.U nás musí vyjet minimálně jedna posádka s technikou.Veškeré práce chlapi provádějí dobrovolně a bez nároku na odměnu.
Rozpoutala se zde zbytečná dikuse o tom kdo je víc potřeba.Já jsem uznala za vhodné se ozvat,protože mi některé názory vadí.
V naší lokalitě jsou velké plochy lesů a rekreace - myslím ,že třeba dvoudenní požár již nebyl jen na hranici dobrovolnosti a to nemluvím o finanční stránce za provoz a opravu technily.

člen SDH

(Vlastimil, 5. 12. 2007 10:46)

Ahoj přátelé,
když si čtu tyto řádky začínám se za vás všechny stytět vše má dvě strany ale tady je z toho žabomyší válka, sám jsem členem dobrovolných hasičů i když až těch posledních JPO 5 a musím říct Mirce že dobrovolní hasiči nemusí opouštět rodiny přítelkyně manželky ve svátek v neděli atd je to jen na nich a jejich rozhodnutí. ještě chci podotknout pokud je to baví a chtějí pomáhat lidem at v tom pokračují a klidně se stanou i profesionáli tu možnost má přeci každý já sám o tom přemíšlím ovšem co jsem si zjišťoval není to nic jednoduchého výběrové řízení je náročné a přiznejme si to všichni kolik z nás by to zvládlo to nemluvím o tom co všechno opravdoví hasiči dělají a těch se vážně nikdo neptá co je za den kolik je hodin a co na to rodina a proto buťe soudní! samozřejmně taky uznávám že SDH pomáhá profesionálúm už jen svou vybaveností ale to je už jiné téma
s pozdravem Vlasta

pletení pojmů s dojmy

(Petr, 5. 12. 2007 10:19)

Ale ale opravdu MUSÍ opouště vše co jsi napsala? nedělají to snad dobrovolně...teda pokud si myslím že vím co zkratka SDH znamená, alespoň u těch spolků co znám...nebo jestli to znamená u vás něco jiného?;-))

Ti co fandí Evě

(Mirka, 5. 12. 2007 8:19)

Ten co fandí Evě asi moc dobře ví o čem píše,ale sám zůstává utajený v ulitě neznámého a myslí si ,že je velký hrdina.
Každý má právo přednést svůj názor,ale musí si za ním stát a umět se podepsat nebo představit.
Je mi Vás obou líto.Pochybuji ,že slečna nebo paní Eva je z oboru.
Naši jednotce bych sama přála ,aby si mohla na hasiče jen hrát a to jen ve svém volném čase a bavit se tou hrou,ale bohužel vše je jinak.Na výjezdy je posílá operační a to v každou denní a noční dobu ,v neděli i ve svátek,kdy musí opustit rodinu,přítelkyně nebo být uvolněni ze zaměstnání.Výjezdy od ohlášení do 10 minut myslím mluví sami za sebe

Ti co fandí Evě

(Zbyšek, 4. 12. 2007 18:43)

Milá Evo a všem těm ,kteří ti fandí.Jestli že seš z oboru tak se ti divím jak můžeš napsat takovou blbost, že přiděláváme profíkům práci když nás vůbec neznáš.Hlavně by mě zajímalo kde teda pracuješ?
Nejen že jsme si udělali svoje stránky, protože je hodně kolegů i veřejnosti, kteří se chtějí podívat co se děje v jejich okolí.A k tomu focení a natáčení, nemají HZS také svoje stránky s videi a fotkama?

Fandíme EVĚ

(111, 4. 12. 2007 11:09)

Milá Evo,vůbec se nemusíš omlouvat.Také není proč!!!!!Naprosto s tebou souhlasím a nejen já.Je vidět,že svému oboru rozumíš a máš pro něj cit.Někteří si pletou pojem HASIČ a LOVEC SENZACÍ atd.Bohužel,těch ,,lovců" je více a skutečný hasič se pozná podle činů a né kolik má fotek na netu.To je vidět,že nic neděláte a jen fotíte senzace.Prohlédl jsem vaše videa a veřejně předvádět jak se to nedělá,může jen hlupák.A mohl bych pokračovat do nekonečna......Mooooc TI fandím EVO a tvůj příspěvek z 29.11.07 je opravdu dle skutečnosti.Je vidět,že normální a soudní lidé ještě existují.To spíše VY Emilové a další se omluvte EVĚ,aspoń ted víte co a jak a můžete se nad sebou zamyslet( pokud to dokážete) Cau a ....

....

(Eva, 29. 11. 2007 22:51)

Nebojte,můj názor nezměníte. Jsem z oboru,takže mě nespřesvědčíte. Že se zúčastňujete,vím velmi dobře. O pomoci lidem by se dalo polemizovat. Jisté je,že profíkum spíš přiděláváte práci. Faktem je,že focení a natáčení by Vám šlo,ale to bohužel nikomu nepomůže,naopak. Měli byste být trochu soudní ! Ale jinak se mějte krásně a zbytečně se nerozčilujte :-)

Musím...

(Emil, 25. 11. 2007 20:38)

Musím se milá Evo přidat k mému kolegovi.Dobrovolní hasiči velice pomáhají těm profesionálním a jsou nezbytnou součástí.Zúčastnují se at už nehod nebo požárů a hlavně přitom pomáhají lidem.Takže by ses měla omluvit za to co jsi vypustila z úst!!!

Milá Evo

(Ondra, 25. 11. 2007 18:22)

Jestli si koukala na některé fotky z našich výjezdů, tak myslím, že si na nic nehrajeme, ale snažíme se pomoci tam kde je třeba. Jestli se to tobě zdá směšné tak tě hluboce lituji!

pozdrav

(Eva, 25. 11. 2007 18:00)

Nepřipadáte si směšní ? Hrajete si na hasiče jako děti. Profíci se Vám musí smát od rána do večera.

Díky

(SDH Kněžmost, 2. 11. 2007 17:09)

Díky za Vaše ohlasy na naše stránky

SDH Roveň

(hawlig, 16. 10. 2007 18:53)

zdravim kolegy máte super stránky a pěkné videa..
Http://www.sdhroven.estranky.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »