Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2014

22. 9. 2014

Tak jako každý rok i letos se první sobotu v září, konal u hasičské zbrojnice dětský den. Pdsc_0251...jpgro většinu z nás začal v pátek, kdy jsme se sešli na zbrojnici a začali připravovat věci potřebné pro následující den. V sobotu od 8.00 pak již přípravy propukly naplno. Po desáté hodině začala najíždět technika, ať už vojenská, nebo hasičská, která byla v průběhu celého dne vystavena k prohlédnutí. Ve dvanáct hodin byl dětský den zahájen soutěžemi zaregistrovaných dětí, které byly za splněné soutěže odměněny drobnými cenami. Po celý den bylo pro všechny připraveno chutné občerstvení s  bohatým programem doprovázené krásným počasím151.jpg. Doufáme, že se Vám všem u nás líbilo a příští rok se opět v září setkáme. Na závěr bychom rádi poděkovali všem sponzorům, bez jejichž darů by tento dětský den nebylo možné uspořádat. Členům zásahové jednotky, jejich manželkám a přítelkyním, všem sborům, modelářům a fandům vojenské techniky, kteří přijeli se svou technikou, nebo se jakkoliv podíleli na pomoci. A samozřejmě Tomášovi se Zbyškem, kteří tento den připravují průběžně celý rok.

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 2014