Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasiči ve školce

27. 5. 2009

         ObrazekJako každý rok tak i letos jsme zavítali mezi děti do místní školky. Nejdříve mezi děti přišel Zbyšek Orzech, který si s dětmi povídal o hasičích, rozebíral s nimi co by see mělo udělat kdy spatří požár a nebo jinou mimořádnou událost. Nebo na jaká čísla volat, při požáru nehodě nebo úrazu.      

       Nakonec si jeden dobrovolník sám vyzkoušel jaké to je volat hasiče, protože na zahradě kde děti byly začal hořet domeček. Ihned po telefonátu vyrazil zbytek jednotky do školky s oběma cisternami k nahlášenému "požáru". Požár byl likvidován pomocí dvou proudů a k hašení byla použita pěna. Tím to jsme dětem předvedli zásah.

         Po zásahu se na nás děti doslova vrhli a nemohli se dočkat, až na hadice Obrazekpřiděláme proudnice a děti si budou moc sami zastříkat. A když nám došla voda tak došlo i na tradiční přetahování na laně. Doufáme, že si děti společné dopoledne s námi užili nejméně jako my. Těšíme se opět za rok do školky.

 

Náhledy fotografií ze složky Hasiči ve školce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář