Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva hasičů ve školce

20. 4. 2010

       Opět po roce jsme zavítali mezi děti do místní školky.Obrazek Nejdříve mezi děti přišel Zbyšek Orzech, který si s dětmi povídal o hasičích, rozebíral s nimi co by se mělo udělat když spatří požár, nebo třeba dopravní nehodu tak na jaká telefoní čísla by se měly obrátit.      

       Nakonec si jeden dobrovolník sám vyzkoušel jaké to je volat hasiče. Ihned po telefonátu vyrazil zbytek jednotky do školky s oběma cisternami k nahlášenému "požáru". Požár byl likvidován pomocí dvou proudů a k hašení byla použita pěna.

         Po zásahu se na nás děti doslova vrhli a nemohli se dočkat, až z proudnic sundáme Obrazekpěnotvorné nástavce budou si moci sami zastříkat. A když nám došla voda tak došlo i na tradiční přetahování na laně. Doufáme, že si děti společné dopoledne s námi užili nejméně tak jako my. Těšíme se opět za rok do školky.

 

Náhledy fotografií ze složky Návštěva ve školce