Jdi na obsah Jdi na menu
 


DA - 12 AVIA 31

Obrazek

 

 

 

 

 

      Dopravní automobil DA 12-A31 je požární automobil určený pro úplné požární družstvo. Automobil sestává z podvozku AVIA A31 s budkou řidiče pro dvě osoby a samostatné skříňové karoserie, kde je v přední části kabina pro mužstvo, vytápěná nezávislým naftovým topením.  Vzadu za kabinou mužstva je karoserie upravena pro uložení technických prostředků a příslušenství včetně přenosné motorové stříkačky PS 12.

Technické údaje:

  délka:    5610  mm
  šířka:    2230 mm
  výška:    2675 mm
  celková hmotnost:    5990 kg
  motor:    vznětový, naftový, čtyřdobý, řadový, kapalinou chlazený čtyřválec 3596 ccm
  max. rychlost:    85 km/h
  výkon čerpadla:    vozidlo je vybaveno PS 12

V současné době Avia slouží u SDH Odranec
 
   
 

 

Náhledy fotografií ze složky DA - 12 AVIA 31

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zajímavost

(Hanča, 17. 3. 2013 17:27)

Nazdar bazar! Letos koluje po internetu nová forma přivýdělku, velice snadná na pochopení. Já si takto přivydělávám již od ledna a je to až neuvěřitelné! Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu!! Čekujte www.CervenaCerna.cz