Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž v požárním útoku - Branžež 21. 5. 2011

zavody_2011p_0006.jpgV sobotu 21. května kolem osmé hodiny ranní byla zahájena soutěž v požárním útoku našeho okrsku.

Nejprve na řadu přišla soutěž dětí, v této kategorii jsme měli také zastoupení. A naše děti získali po skvělém útoku v čase 42 sekund krásné třetí místo.

Další následova soutěž žen. Kde naše ženy obhajovali první místo z loňské soutěže. Bohužel se obhájit prvenství nepodařilo, od vítěství dělily naše družstvo pouhé tři desetiny vteřiny, které bralo po výborných útocích místo druhé.

Jako poslední na řadu přišla soutěž mužů. I letos jsme do soutěže postavili dvě družstva a stejně jako ženy i muži ohajovali první místo. Bohužel letos nám nebylo přáno. nakonec naše Béčko obsadilo místo třetí a Áčko bralo místo páté.

Všem reprezentantům naše sboru patří velké díky za výkony v soutěži, rovněž poděkování patří SDH Branžež za velmi dobře připravenou trať a organizaci soutěže.

 

Náhledy fotografií ze složky Závody - Branžež 2011