Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezentační video Hasičů Kněžmost

10. 11. 2007

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.CervenaCerna.cz

(Viktorie, 18. 3. 2013 10:19)

Nazdar bazar! Mezi čtenáři se právě šíří zajímavá možnost přivýdělku, vhodná pro lidi, co jsou doma. Já si takto přivydělávám již od ledna a fakt mě to nadchlo. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce!! Přečtěte si to taky na www.CervenaCerna.cz

derby-hasiči

(Ondřej, 15. 1. 2012 18:46)

mam takovy pocit že myslíte tuhle http://www.youtube.com/watch?v=ceZ0kZLmmjs
hasiči sobě!

prosba

(Michal, 11. 12. 2011 14:19)

zdravím ... pracujem pri hasičoch u nás na Slovensku a velmi sa mi páči skladba ktorá je v tomto videu .. mohol by som poprosiť o jej názov alebo link na download na moj mail ??? e-mail: misko_lendo@azet.sk dakujem tomu kto mi pomôže ...

prosba

(bboy56, 10. 1. 2009 21:17)

hoši nemohli by ste dať tu pesničku je to krasa když hasiči jdou na vašu stranku na download albo mi ju poslať na mail bboy56@azet.sk dakuje moc krat

Prosba

(SDH Konětopy, 12. 9. 2008 17:58)

Zdravim mám tu samou prosbu jako kolegové předmnou chtěl jsem poprosit o název písničky: Je to krása,když hasiči jdou nebo bych prosil ji poslat na email: sdhkonetopy@gmail.com díky SDH Konětopy
PS:http://sdhkonetopy.uvadi.cz

To: JSDH Nepomuk

(Ondra, 29. 8. 2008 21:12)

Jasně, že by to bylo možné, ale musíš tu zanechat tvůj email. Nebo mi napiš na můj ondrejkoci@atlas.cz i o jakou písničku máš zájem

prosba

(JSDH Nepomuk, 28. 8. 2008 23:24)

Zdravim, mám stejnou prosbu jako kolega. Bylo by možná poslat mp3 té písničky na mail. Předem moc děkuji.

prosbička

(Dj Funny, 25. 7. 2008 14:01)

Zdravím kolegy hasiče z Kněžmostu a chválim vaše suprové stránky.Mam jednu velkou prosbičku.Schánim jméno skupiny která zpívá písničku:Je to krása,když hasiči jdou?!A nebo bylo by možné zaslat mp.3,prosím.Dělám už dlouhá léta Dj a jsem i strojník u JSDH Stráž pod Ralskem.Děkuju moc a přeju hodně zdaru v hasičině a hezký den.(DJ.Funny@seznam.cz)(www.hasicistrazpr.webgarden.cz)