Jdi na obsah Jdi na menu
 


6) Technická pomoc odstraňování následků bouře 13. 7. 2011

13. července - technická pomoc - CAS K 25 Liaz (1+4), nejdříve jsme vyjeli k spadlému stromu v Solečku a pak jsme pokračovali dále k odbočce na Solec, po té jsme byli posláni projet cestu Knežmost - Koprník - Násedlnice v Násedlnici jsme z vozovky odstranili spadlý strom. Po té nás operační důstojník vyslal pročistit cestu z Kněžmosta na Buda po cestě jsme z vozovky odstranili pár spadlých větví, za vesnicí Buda jsme ještě asistovali u dopravní nehody dvou sobních vozů pomáhali jsme s odstraněním vozů ze silnice a se spadlými stromy. Po té jsme ještě byli vysláni pročistit cestu z Kněžmosta na Branžež, kde jsme také odstranili spadlé větve a strom. O zásahu také psal Boleslavský deník, více zde. Před jednou hodinou jsme se vrátili zpět na zbrojnici kde jsme vyčistili použité věci a odebrali se k domovům.